Bilgi Bankası

Android Uygulama Kilitleme Nasıl Yapılır?

Android işletim sisteminde yüklü olan uygulamaları kilitleme, şifreleme ile ilgili bilgiler.

0 306

Android uygulama kilitleme basit şekilde yapılabilmektedir. Bu kilitleme sayesinde sadece kilidin girilmesi ile uygulama çalışmaktadır. Özellikle telefon ya da tabletteki uygulamaların başkaları tarafından kullanılmaması için bu yöntemleri tercih edebilirsiniz.

En İyi Uygulama Kilitleme Uygulamaları

Uygulama kilitleme yapmak için çeşitli uygulamaları kullanabilirsiniz. Bunlar arasından öne çıkan AppLock, birçok kişi tarafından kullanılan en popüler android uygulma kilitleme uygulamasıdır. Herhangi bir uygulamayı yetki ile kullanıma açabilirsiniz.

Norton App Lock, virüsten koruma yazılımları alanında en iyilerden olan Norton uygulamaları güvence altında tutmak için bir kilitleme uygulaması da sunmaktadır. Kilitlemek istediğiniz uygulamayı bir desen ya da şifre ile güvence altına almak mümkündür.

Perfect App Lock, diğer kilit uygulamalarında olduğu gibi güvence altına alınmak istenen uygulamalara desen ya da şifre ile kilit koymaktadır.

Android Uygulama Kilitleme Uygulamalarının Faydaları

Android cihazlara, yüklenen çok sayıda uygulamada pek çok bilgilerimiz kayıtlı oluyor. Sms, e-posta, fotoğraflar, notlar gibi hassas bilgilerimiz android cihazlarındadır. Android uygulama kilitleme uygulamaları ile telefonların kaybolması, çalınması bir yerde unutulması durumunda gizliliğimizin ve güvenliğimizin korunmasını sağlanacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SGK Rapor Parası Sorgulama