Bilgi Bankası

Elektronik Sigara Likiti

0 69

Elektronik sigaralar artık birçok tatta mevcuttur ve geleneksel sigaraların çok popüler bir ikamesi haline gelmektedir. Seçtiğiniz lezzetlerle gelen yeni elektronik sigara likiti, elektronik sigaraları uygun fiyatlı ve kullanışlı hale getirmenin harika bir yoludur. Bu sigaralar, tüm yerel perakende satış noktalarında ve internet üzerinden elektronik sigara satan birçok web sitesinde mevcuttur. Çoğu elektronik sigara likiti nikotinsizdir.

E-Likit bir elektronik nikotin dağıtım sistemi veya buharlaştırıcıda satılan, tanıtılan veya kullanılması amaçlanan, genellikle nikotin gibi viskoz bir sıvı madde içeren plastik bir şişe anlamına gelir; elektronik sigara likiti bu tür bir şişe içermeyen ve bunun yerine önceden doldurulmuş ve mühürlenmiştir. Tedarikçi tarafından ve son kullanıcı tarafından tüketilmesi amaçlanmamıştır. Bu şişeler genellikle içerdikleri elektronik sigara likiti markası, nikotin içeriği ve likit içinde izin verilen maksimum nikotin miktarı ile etiketlenir. Kullanmadan önce şişedeki bu uyarıları tamamen okumanız ve anlamanız önemlidir. Sigara içiyor olabileceğiniz veya başka bir kişinin sigara içtiği durumlarda asla elektronik sigara kullanmamalısınız. Ayrıca 18 yaşın altındaysanız,
Besin takviyeleri, gıda, ilaç ve kozmetik ürünlerinin güvenliğini düzenlemekten sorumlu olan Gıda ve İlaç Dairesi, e-sigara likitini özellikle 18 yaşın altındayken kullanılması tehlikeli olan tütün ürünleri listesine koymuştur.

Elektronik Sigara Likit Analizi

Gıda ve İlaç Dairesi elektronik sigaraların güvenli ve kolay bir şekilde test edilmesi için yeni bir kiti onayladı. Elektronik sigaralar, sigaranın görünümünü ve hissini taklit eden, pille çalışan, tütün benzeri cihazlardır. Bu sigaralar başlangıçta sigara olarak değil puro olarak düzenlendi. Şu anda tütün ürünleri olarak düzenleniyorlar.
Elektronik Sigaraların, sigara içenlerin normal bir sigara içmekten alacakları aynı memnuniyeti ve zevki sağlayarak sigara içenlerin sigarayı bırakmalarına yardımcı olduğu zaten bulunmuştur. Ancak bu ürünlerin ilaç olarak satılabilmesi için onay alması hala çok önemlidir.

Yüzlerce Likit Aromaları

Sigara bıraktırma merkezi olarak web sitemizdeki https://www.elektroniksigaravip4.com/ her tada uygun yüzlerce e-likit seçeneğimiz vardır. Bizden alacağınız e-sigara modelleri için birebir uyumlu likitlerimiz ile kaliteli buhar tadı alacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SGK Rapor Parası Sorgulama