Bilgi Bankası

Proplan Kedi Maması Ürünleri

0 5

İnsanların vazgeçilmez dostları olan kedilerin sağlıklı bir yaşam geçirmesi için en temel ihtiyaçları şüphesiz ki mama. İnsanların yemek yiyerek yaşamını sürdürmesi gibi kedilerinde düzenli olarak beslenme ihtiyaçları bulunuyor. Bu ihtiyaçlarını gidermek için de farklı markaların kedi maması ürünleri yer alıyor. Mama konusunda sizlere destek olacak bilgiler vermek istiyoruz.

Pro Plan Kedi Maması

Pro Plan, Türkiye’de Nestle bünyesinde satışa sunulan bir dünya markasıdır. Mama sektörünün lideri konumunda olan Pro Plan yüzlerce farklı ürünü ile kedilerinizin en iyi şekilde beslenmesine destek oluyor. Tüm kedi türleri için Pro Plan kedi maması ürünlerini bulmak mümkün oluyor.

Pro Plan Kısır Kedi Maması

Pro Plan kısır kedi maması, operasyon ile kısırlaştırılan kediler için en uygun mamadır. Bu mama ile zor bir dönemin içerisinde olan kedilerinizin düzenli olarak beslenmesini destekleyebilirsiniz. Kısır kediler için özel formüller bulunduran bu mamalar farklı paketler ile hem Petshop mağazalarında, hem de internet üzerinde satışta yer alıyor.

Pro Plan Yavru Kedi Maması

Pro Plan yavru kedi maması ile yetişkin olmaya aday olan kedilerinizin en iyi şekilde beslenmesini sağlayabiliyorsunuz. İçerisinde yavrular için hazırlanan destekleyici vitamin, mineral ve proteinlerin yer aldığı bu mamalara da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.